Indukční nabíjecí stanice + PD 20W Fast Charger ILPRO500

M-TECH přináší revoluci na trhu inspekčních svítilen se svou inovativní řadou ILPRO5xx. Klíčovou vlastností, která odlišuje každý z modelů, je bezdrátové indukční nabíjení a rychlé 20W PD nabíjení. Představením řady se M-TECH opět prokazuje jako lídr, který udává nové trendy pro osvětlení dílen. Lampy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je ABS, TPR, nylon a kov, zajišťující jejich odolnost a spolehlivost spolu se systémem ochrany proti přebití a vybití. Všechny modely mají certifikaci IP65, díky čemuž jsou plně vodotěsné, zatímco pouzdro zůstává odolné vůči nečistotám. Třída mechanické ochrany IK08 je navíc chrání před vnějším poškozením, čímž zvyšuje odolnost zařízení a bezpečnost uživatele.

ILPRO500 je rychlá bezdrátová nabíječka určená pro naši novou řadu LED inspekčních svítilen, umožňující současné nabíjení až dvou zařízení. Jeho inovativní design se vyznačuje výsuvnými držáky, které umožňují nabíjení smartphonů s rozměry až 168 x 85 x 10 mm bez nutnosti propojovacích kabelů.

Se silnými magnety na zadní straně lze nabíječku snadno namontovat na magnetické povrchy a vestavěné otvory pro šrouby umožňují trvalou instalaci. Podložka má navíc nabíjecí port USB-C, který poskytuje ještě větší všestrannost a pohodlí. Jeho ultrapevná pryžová a nylonová konstrukce zajišťuje odolnost proti nárazům a pádům, stejně jako ochranu proti prachu a nečistotám.

Součástí balení je 20W PD nabíječka a USB-C kabel, zajišťující rychlé nabíjení. O stavu nabíjení informuje LED indikátor, který během nabíjení bliká zeleně.

1 050,00 Kč