LED SET M-TECH Platinum HB4

M-TECH Platinum LED SET je v současnosti nejpokročilejší design dostupný na trhu. Evropský design, nekonvenční řešení a kvalita použitých komponent svědčí o vysoké kvalitě tohoto produktu.

Hlavní vlastnosti produktu:

-OSRAM Opto Semiconductors

Hlavním prvkem každé světelné sady je její světelný zdroj. Použití značkových LED vhodně vybraných pro projekt zaručuje jejich spolehlivost a vysokou účinnost. Diody OSRAM Opto Semiconductors poskytují nejlepší výkon od jednoho wattu výkonu při zachování vhodných tepelných vlastností. Vysoká opakovatelnost vyráběných LED, odpovídající výrobní standardy a přísná kontrola kvality mají velký vliv na výslednou kvalitu nejen samotných LED, ale i celých produktů.

-Evropský design a strojní provedení

Přesná montáž LED pomocí moderních SMT strojů přímo na měděný tepelný vodič a jejich vhodné umístění vůči ostatním prvkům přímo ovlivňuje životnost výrobku. SMT stroje se vyznačují rychlostí nanášení diod, což je důležitý prvek v sériové výrobě, ale nejdůležitější vlastností je především spolehlivost a sebeovládání pomocí makrokamery a rentgenu.

-Tepelná vodivost

Technologie přenosu tepla vyvinutá na základě technologie Heat Pipe a instalace diody přímo na měď s vynecháním DPS zajišťuje nejefektivnější rozvod tepla. Teplo je přenášeno přímo z diody přes měděné jádro do hliníkových radiátorů ve formě pásků. To vše bylo pečlivě navrženo tak, aby nahromaděné teplo odvádělo co nejlepším způsobem.

-Mikroprocesor

Výrobek je vybaven pokročilou mikroprocesorovou řídicí elektronikou s odpovídajícími ochranami.

Za bezpečný a bezporuchový provoz jsou odpovědné vhodné filtry, stabilizátory, přepěťová ochrana, ochrana proti rušení a systém řízení startovacího napětí.

CHARAKTERISTIKA

- inovativní technologie montáže LED

- hliníkové radiátory ve formě pruhů (pasivní chlazení)

- měděný kolík pro usnadnění odvodu tepla z diody

- elektromagnetická kompatibilita

- silné, účinné diody OSRAM (OSRAM OSLON SQUARE FLAT 3030)

- kompaktní pouzdro pro snadnou instalaci

- odnímatelný základní límec

- snadné připojení bez zásahu do elektriky ve vozidle

Sada HB4 LED určená k přeměně původního žlutého světla světlometů na křišťálově čisté denní světlo. Sada poskytuje o 200 % vyšší jas ve srovnání s původní instalací.

Produkt využívá SMD LED, založené na vícečipu s velkou šířkou pásma, ovlivňuje dva aspekty účinnosti světelného zdroje:

* Lepší viditelnost: širší paprsek světla, více světla na okrajích vozovky

* Více soustředěný světelný paprsek: až 5000 lumenů

Díky perfektně navrženému vzoru světelného paprsku LED žárovky neoslňují ostatní účastníky provozu, světlo není rozptýlené, příliš krátké a na vozovce nejsou žádná "slepá" místa.

Technické parametry:

Označení: HB4

Barva: 5700K

Chlazení: Pasivní

Typ diody: OSRAM Opto Semiconductors

Pouzdro: slitina hliníku

Vřeteno: měď

Napětí: 9V-36V DC 1,5A / 2,3A

Výkon: max 40W na sadu

Životnost: 30000h

Lumeny: Max 5000lm na sadu

1 990,00 Kč