LED SET M-TECH Platinum H4

M-TECH Platinum LED SET je v současnosti nejpokročilejší design dostupný na trhu. Evropský design, nekonvenční řešení a kvalita použitých komponent svědčí o vysoké kvalitě tohoto produktu.
Hlavní vlastnosti produktu:-OSRAM Opto SemiconductorsHlavním prvkem každé světelné sady je její světelný zdroj. Použití značkových LED vhodně vybraných pro projekt zaručuje jejich spolehlivost a vysokou účinnost. Diody OSRAM Opto Semiconductors poskytují nejlepší výkon od jednoho wattu výkonu při zachování vhodných tepelných vlastností. Vysoká opakovatelnost vyráběných LED, odpovídající výrobní standardy a přísná kontrola kvality mají velký vliv na výslednou kvalitu nejen samotných LED, ale i celých produktů.
-Evropský design a strojní provedeníPřesná montáž LED pomocí moderních SMT strojů přímo na měděný tepelný vodič a jejich vhodné umístění vůči ostatním prvkům přímo ovlivňuje životnost výrobku. SMT stroje se vyznačují rychlostí nanášení diod, což je důležitý prvek v sériové výrobě, ale nejdůležitější vlastností je především spolehlivost a sebeovládání pomocí makrokamery a rentgenu.
-Tepelná vodivostTechnologie přenosu tepla vyvinutá na základě technologie Heat Pipe a instalace diody přímo na měď s vynecháním DPS zajišťuje nejefektivnější rozvod tepla. Teplo je přenášeno přímo z diody přes měděné jádro do hliníkových radiátorů ve formě pásků. To vše bylo pečlivě navrženo tak, aby nahromaděné teplo odvádělo co nejlepším způsobem.
-MikroprocesorVýrobek je vybaven pokročilou mikroprocesorovou řídicí elektronikou s odpovídajícími ochranami.Za bezpečný a bezporuchový provoz jsou odpovědné vhodné filtry, stabilizátory, přepěťová ochrana, ochrana proti rušení a systém řízení startovacího napětí.CHARAKTERISTIKA- inovativní technologie montáže LED- hliníkové radiátory ve formě pruhů (pasivní chlazení)- měděný kolík pro usnadnění odvodu tepla z diody- elektromagnetická kompatibilita- silné, účinné diody OSRAM (OSRAM OSLON SQUARE FLAT 3030)- kompaktní pouzdro pro snadnou instalaci- odnímatelný základní límec- snadné připojení bez zásahu do elektriky ve vozidle
TECHNICKÁ DATA

Označení: H4Výkon: 

max 40W / 60W na sadu

Napětí: 9-32VLumeny: max 5200lm

Typ LED: OSRAM OSLON SQUARE FLAT 3030

Teplota barev: až 5700 K

Chlazení: pasivní

Pouzdro: hliníková slitina

Životnost: až 30 000 h

2 990,00 Kč